Внесено зміни до цільової комплексної Програми „Турбота” на 2021 – 2022 роки

Дата: 27.04.2022 09:16

Відповідно до рішення 17 сесії восьмого скликання від 19 квітня 2022 року №9,  із метою забезпечення соціального захисту сімей загиблих/померлих військовослужбовців під час бойових дій, що ведуться на території України з 24.02.2022р., та здійснення термінових заходів щодо створення умов та надання підтримки внутрішньо переміщеним та/або евакуйованим особам, внесено зміни до цільової комплексної  Програми „Турбота” на  2021 – 2022 роки.  Для   надання підтримки внутрішньо переміщеним та/або евакуйованим особам у зв'язку із введенням воєнного стану додатково виділено кошти у сумі 150 000,0: предмети, матеріали, обладнання та інвентар – 50 000,0 грн., продукти харчування  – 100 000,0 грн.

Крім того, для забезпечення соціального захисту сімей загиблих/ померлих осіб під час бойових дій, що ведуться на території України з 24.02.2022 р., надаватиметься одноразова матеріальна допомога представнику сім’ї загиблого/померлого військовослужбовця у розмірі 25000 грн. Для реалізації цього пункту програми з бюджету міської територіальної громади додатково виділено кошти у сумі 250 000,0 грн.

На засіданні виконавчого комітету внесено відповідні зміни й до інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, що надаються через Управління Центр надання адміністративних послуг.