Чопська громада передала допомогу на Київщину (ФОТО, ВІДЕО)

Дата: 04.05.2022 12:08

Чопська громада не залишається осторонь від тих, хто постраждав від російської навали. Зокрема, надає прихисток тим, хто був змушений покинути власні оселі, та продовжує надсилати гуманітарну допомогу тим, хто цього потребує.

Минулого тижня Чопська міська територіальна громада надала гуманітарну допомогу до села Дружня Бучанського району та інших населених пунктів Київської області. Для потреб мешканців було надано: консерви, крупи та борошно, локшину швидкого приготування, печиво, цукор, чай, каву, печиво, дитяче харчування, корм для тварин, дорослі та дитячі підгузки, предмети жіночої гігієни, теплі ковдри та постільну білизну, шкарпетки, ліки, аптечки, дезинфікуючі засоби, бактеріальні костюми, свічки, сірники, ліхтарики тощо.

Ми й надалі продовжуватиме допомагати та підтримувати. Бо разом ми сильні, разом ми переможемо!

Слава Україні!