Робимо все, щоб зберігати максимальну увагу світу до України та наших потреб – звернення Президента Володимира Зеленського

Дата: 16.05.2022 08:38

«Наступного тижня, як завжди, буде багато міжнародної активності, у якій братиму участь. Ключове – це зброя та фінансова підтримка для України. Працюємо для посилення санкцій проти росії. Робимо все, щоб підтримувати максимальну увагу світу до України. Для цього буду спілкуватися з американськими студентами. На 23 травня заплановане звернення до учасників форуму в Давосі. Обов'язково продовжу звертатися до парламентів європейських держав – партнерів України. Працюємо також і над тим, щоб розширити географію таких спеціальних виступів у парламентах на країни Африки та Азії», — звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 81-го дня війни.