Оголошення про засідання комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, спорту, молоді і сім’ї та соціального захисту населення

Дата: 16.05.2022 11:33

У віторок, 24 травня, о 14.00 год. у приміщенні залу засідань Чопської міської ради відбудеться засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, спорту, молоді і сім’ї та соціального захисту населення з наступним порядком денним:

1. Про виконання міських Програм.
2. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки закладів первинного, вторинного рівня медичної допомоги Чопської міської територіальної громади на 2022-2024 роки.
2. Про встановлення місцевих податків та зборів.
3. Про взяття на баланс Чопської міської ради Ужгородського району Закарпатської області нерухомого майна.
4. Про взяття на баланс Чопської міської ради Ужгородського району Закарпатської області нерухомого майна.
5. Різне.