Відбулося засідання виконавчого комітету Чопської міської ради (ФОТО)

Дата: 19.05.2022 14:41

Сьогодні, 19 травня, відбулося засідання виконавчого комітету Чопської міської ради. На порядок денний було винесено 21 питання, серед яких 1 додаткове.

Присутні заслухали та затвердили звіт про підсумки виконання бюджету Чопської міської територіальної громади за січень – березень 2022 року та про  роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Чопської міської ради протягом 2021 року. Також було схвалено ряд Програм: «Проведення дворазової (весняно-осінньої) суцільної дератизації на території Чопської міської територіальної громади на 2022 рік»; підтримки військової частини Т0950, розташованої на території Чопської міської територіальної громади на 2022 рік; підвищення спроможності та поліпшення умов несення служби в 94 прикордонному загоні, розташованому на території Чопської міської територіальної громади на 2022 рік.

Також було змінено договір найму житлового приміщення, надано дозвіл на укладання договору дарування та статус  дитини, позбавленої батьківського піклування та встановлення піклування над нею. Крім того, затверджено робочий проєкт «Капітальний ремонт частини тротуару по вул. Квітовій парна сторона (від вул. Берег до вул. Майстерської) в м. Чоп. Коригування».

Наостанок було прийнято 7 рішень щодо надання матеріальної допомоги та 5 матеріальних допомог на поховання.