Ті, хто радить Україні віддати росії території, не хочуть бачити звичайних українців, які там живуть – звернення Президента Володимира Зеленського

Дата: 26.05.2022 08:32

«Хоч би що робила російська держава, знаходиться хтось, хто каже: давайте врахуємо її інтереси. Цьогоріч у Давосі це знову прозвучало. Попри тисячі російських ракет, які вдарили по Україні. Попри десятки тисяч убитих українців. Попри Бучу й Маріуполь. Попри зруйновані міста. І попри побудовані російською державою «фільтраційні табори», у яких убивають, катують, ґвалтують і принижують, як на конвеєрі. Росія зробила це все у Європі. Але все одно в Давосі з глибокого минулого виринає, наприклад, пан Кіссинджер і говорить, що нібито треба віддати росії шматок України. Щоб нібито не було відчуження росії від Європи», — звернення Президента України Володимира Зеленського за підсумками 91-го дня повномасштабної війни.