Затверджена Програма підтримки військової частини Т0950, розташованої на території Чопської міської територіальної громади на 2022 рік

Дата: 31.05.2022 11:04

На засіданні 18 сесії восьмого скликання від 26 травня 2022 року затверджена Програма підтримки військової частини Т0950, розташованої на території Чопської міської територіальної громади на 2022 рік. На закупівлю майна, продовольства, будівельних матеріалів, електрообладнання, електроприладів, санітарно-технічного приладдя, інструментів, запасних частин до техніки, пально-мастильних матеріалів, спеціального технічного та медичного обладнання, засобів захисту, зв’язку, індивідуального обмундирування, безпілотних літальних апаратів, виконання робіт, надання послуг тощо із бюджету територіальної громади виділено кошти у сумі 1 500 000 гривень, із них по загальному фонду (поточні трансферти) —  1 000 000 грн. та по спеціальному фонду (капітальні трансферти) —  500 000 грн.

Разом ми сильні! Разом ми переможемо.