Затверджена Програма підвищення спроможності та поліпшення умов несення служби в 94 прикордонному загоні, розташованому на території Чопської міської територіальної громади на 2022 рік

Дата: 31.05.2022 11:05

Відповідно до рішення №5 18 сесії восьмого скликання від 26 травня затверджена Програма підвищення спроможності та поліпшення умов несення служби в 94 прикордонному загоні, розташованому на території  Чопської  міської територіальної громади на 2022 рік. Для підтримки прикордонників виділено кошти у сумі 1 500 000 гривень. Зокрема, на закупівлю майна, меблів, комп’ютерної та оргтехніки і її складових, програмного забезпечення, канцелярських товарів та офісного устаткування, холодильного обладнання, обладнання підсистем відео спостереження, засобів зв’язку, індивідуального обмундирування, засобів індивідуального захисту (шоломів, бронежилетів, іншого спеціального екіпірування), захисного одягу, взуття, запасних частин до автомобілів, запасних частин для засобів малої механізації, квадрокоптерів (оксокоптерів),  придбання будівельних матеріалів, оплата послуг з поточного ремонту будівель (приміщень), відділень інспекторів прикордонної служби та інженерного облаштування державного кордону, оплата інших послуг по загальному фонду (поточні трансферти) виділено 800 000 грн. та по спеціальному фонду (капітальні трансферти ) — 700 000 грн.

Разом ми сильні! Разом ми переможемо.