Ми вже почали працювати над новими санкційними пакетами проти росії, вона заплатить повну ціну за знищення життя сусідів – звернення Президента України

Дата: 03.06.2022 08:34

«Сполучені Штати підтвердили на різних рівнях, що нашій державі направляються сучасні ракетні системи залпового вогню HIMARS. Ця зброя справді допоможе рятувати життя наших людей і захищати нашу землю. Я вдячний Президенту Байдену, усім нашим американським друзям і народу Сполучених Штатів за таку підтримку. Очікуємо. Очікуємо також хороших новин про постачання зброї й від інших партнерів. Наприклад, сьогодні маємо новий пакет оборонної допомоги від Швеції. Працюємо над тим, щоб вивести обсяг постачання саме сучасних бойових систем на значно вищий рівень». Звернення Президента України Володимира Зеленського увечері 99-го дня повномасштабної війни.