Внесено зміни до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств населених пунктів Чопської міської територіальної громади на 2021-2023 роки

Дата: 08.06.2022 10:09

На засіданні 18 сесії Чопської міської ради від 26 травня 2022 року було прийнято рішення №9 “Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств населених пунктів Чопської міської територіальної громади на 2021-2023 роки ”, відповідно до якого із бюджету територіальної громади по спеціальному фонду (капітальні трансферти) виділено кошти у сумі 515 тисяч гривень для придбання вузлів комерційного обліку в кількості  37 штук для забезпечення загального обліку споживання холодної води в багатоквартирних будинках Чопа.