Разом ми сильні, разом ми переможемо!

Дата: 10.06.2022 10:45

Четвертий місяць Чопська міська територіальна громада продовжує приймати вимушених переселенців, які були змушені покинути власні домівки через активні бойові дії. Частина людей проживає у Чопському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 імені Іштвана Сечені. І наша громада та її керівництво робить усе можливе, аби забезпечити максимально комфортні умови для проживання. Зокрема, проводиться активна робота щодо залучення гуманітарної допомоги для потреб ВПО. Тому висловлюємо щиру подяку народному депутату України Михайлу Лабі та голові Ужгородської районної військової адміністрації Радіону Кіштулинцю за неодноразове надання допомоги та плідну співпрацю.

Разом із тим просимо посприяти у найшвидшому вирішенні питання передачі майна, розташованого на території Чопської міської територіальної громади, — будівель Дитячого відділення Ужгородської районної клінічної лікарні та поліклінічного відділення Ужгородської районної лікарні, — для проведення ремонтних робіт і використання для потреб переміщених осіб.

Бо разом ми сильні, разом ми переможемо!