Оголошення про проведення засідання виконавчого комітету Чопської міської ради

Дата: 10.06.2022 10:55

У четвер, 16 червня, о 14.00 год. у залі засідань Чопської міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету Чопської міської ради з наступним порядком денним:

1. Про План роботи виконавчого комітету Чопської міської ради на ІІІ квартал 2022 року.
2. Про підготовку господарського комплексу та установ бюджетної сфери до роботи в  осінньо – зимовий період 2022-2023 рр.
3. Про приватизацію квартири за адресою: м. Чоп, ****.
4. Про приватизацію квартири за адресою: м. Чоп, ****.
5. Про приватизацію квартири за адресою м. Чоп, ****.
6. Про надання дозволу на облаштування проходу.
7. Про надання дозволу на облаштування проходу.
8. Про надання дозволу на облаштування проходу (проїзду).
10. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
11. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
12. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
13. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
14. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
15. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
16. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
17. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
18. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
19. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
20. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
21. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
22. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
23. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
24. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
25. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
26. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
27. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
28. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
29. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
30. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
31. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади
32. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади
33. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
34. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
35. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
36. Про надання допомого на поховання.
37. Про надання допомого на поховання.
38. Різне.