Набралося вже 2606 ствердних відповідей на запитання, чи потрібні Україні сучасні системи ПРО – звернення Президента Володимира Зеленського

Дата: 13.06.2022 08:37

«Продовжуємо роботу для полегшення доступу українських товарів на всі важливі ринки світу. Вже скасовані мита в торгівлі з Європейським Союзом. Сполучені Штати вже застосовують безмитний режим для української сталі. Канада скасувала мита. Такий же режим запрацює найближчим часом з Британією. Очікуємо лібералізації торгівлі від Австралії. Сьогодні розпочалася міністерська конференція членів Світової організації торгівлі. Перед її початком представники 57 держав зібралися на спеціальний захід солідарності з Україною, і я вдячний їм за це. А за результатами цієї міжурядової конференції дізнаємося, зокрема, і строки ухвалення рішення про торговельні послаблення для України ще від Швейцарії, Норвегії, Ліхтенштейну та Ісландії». Звернення Президента Володимира Зеленського наприкінці 109-го дня війни.