Навіть попри те, що сучасних ракет у росії все менше, потреба України в протиракетних системах зберігається – звернення Президента Володимира Зеленського

Дата: 15.06.2022 08:48

«Сьогодні нашій протиповітряній обороні вдалося «підрізати крила» російським ракетам. Частину ракет, які окупанти спрямували проти наших міст, вдалося збити. І це – врятовані життя. Це врятована інфраструктура. Але вдалося збити тільки частину. На жаль, є й жертви. Є й руйнування. Сьогодні удар був по Львівській і Тернопільській областях. І ми знову й знову повторюємо нашим партнерам, що Україні потрібна сучасна протиракетна зброя. У нашої держави її поки немає в достатній кількості, але саме в нашої держави й саме зараз – найбільша у Європі потреба в такій зброї. Затягування з її наданням не може мати виправдань». Володимир Зеленський звернувся до українців наприкінці 111-го дня війни.