Затверджена Програма підтримки військової частини Т0300, розташованої на території Чопської міської територіальної громади на 2022 рік

Дата: 17.06.2022 10:10

На позачерговому  засіданні 19 сесії восьмого скликання від 14 червня 2022 року затверджена Програми підтримки військової частини Т0300, розташованої на території Чопської міської територіальної громади на 2022 рік. На закупівлю майна, будівельних матеріалів, електрообладнання, електроприладів, оргтехніки, санітарно-технічного приладдя, інструментів, запасних частин до техніки, спеціального технічного та медичного обладнання, засобів захисту, зв’язку, індивідуального обмундирування, безпілотних літальних апаратів, виконання робіт, надання послуг тощо з бюджету територіальної громади виділено кошти у сумі 750 тисяч гривень, із них по загальному фонду (поточні трансферти) у сумі 630 000 гривень та по спеціальному фонду (капітальні трансферти) у сумі  120  000 гривень.

Разом ми сильні! Разом ми переможемо.