Служба у справах дітей допомогла повернути малолітню дитину

Дата: 21.06.2022 11:45

20 червня до Служби у справах дітей ради надійшло повідомлення від Пункту пропуску «Чоп (дружба)», пасажирський напрямок, про виявлену дитину без документів і супроводу законних представників. Працівниками Служби у справах дітей та поліції здійснено виїзд. Зі слів малолітнього встановлена персональна інформація. Дитина перебувала за кордоном разом із мамою та трьома малолітніми сестрами. Перебуваючи за кордоном на вокзалі, втратив їх з поля зору та не знайшовши протягом двох днів, сів на потяг в напрямку Будапешта, а з Будапешта з іншими представниками ромської національності прибув у Чоп.

Після проведеної роботи Служби у справах дітей та поліції, депутат Берегівської міської ради та працівник з соціально-побутових питань ромського населення Рудольф Папп підтвердив інформацію щодо малолітньої особи. Працівниками Служби у справах дітей та працівником поліції в присутності представника громади Р.Г. Папп було передано дитину дядькові.