Щоденно боремося за позитивне рішення Євросоюзу щодо кандидатства для України та за постачання сучасної зброї – звернення Президента Володимира Зеленського

Дата: 22.06.2022 08:48

«Сьогодні був день дуже активної зовнішньополітичної роботи – майже марафон телефонних переговорів. Словаччина, Литва, Угорщина, Португалія, Данія, Іспанія, Ірландія та Хорватія за один день. Завтра графік такий же насичений. Збільшуємо коло тих, хто за кандидатство для України, і додаємо впевненості, що рішення у п?ятницю буде позитивним. Іще був радий бачити в Києві великого друга нашої держави – Прем?єр-міністра Люксембургу Бетеля», — звернення Володимира Зеленського наприкінці 118-го дня війни.