День скорботи і вшанування пам`яті жертв війни в Україні

Дата: 22.06.2022 08:30

Фото без описуШановні мешканці Чопської міської територіальної громади!

22 червня в нашій країні відзначається День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. День, коли страшна війна поглинула усю територію нашої країни.

В Україні воєнні дії тривали з 1939 по 1944 роки і забрали життя близько 8 мільйонів людей. І ми ніколи не забудемо тих страшних років, які принесли біль та розлуку чи не в кожну родину українців: загиблі, поранені чи зниклі безвісти рідні та близькі. Пам’ять про жертви Другої світової війни назавжди залишиться у наших серцях.

І сьогодні, коли росія розпочала активну фазу вторгнення, ми як ніколи пам’ятаємо невинних жертв, яких вбили та закатували рашисти. І сьогодні ми ще активніше боронемо нашу державу від загарбників, ціною власного здоров’я та життя. Ми висловлюємо подяку усім за мужність і героїзм, за невпинну боротьбу, аби в нашій країні більше ніколи не лунали сигнали тривоги, аби ми могли жити на мирній землі.

Шановні мешканці Чопської МТГ, шануймо наших героїв, і нехай їхні подвиги навічно залишаться у наших пам’яті та серцях.