Дмитро Мага здобув перемогу на турнірі Борнеміcа в Угорщині

Дата: 23.06.2022 12:13

Уродженець села Соломоново, вихованець Чопської дитячо-юнацької спортивної школи Дмитро Мага здобув золото на турнірі Борнеміcа в Угорщині. Вісімнадцятирічний юнак виявився найсильнішим боксером у категорії 71 кілограмів та здобув одну з найшвидших перемог на турнірі, здолавши свого опонента через півхвилини після початку бою.

Після своєї перемоги Дмитро дав інтерв’ю Федерації боксу України, де зазначив, що свою перемогу  присвятив сім’ям загиблих Героїв та кожній матері, яка не дочекалася свого сина з фронту. Завдяки їхнім синам-Героям, ми маємо змогу жити і сподіватися на світле майбутнє. А найбільше  прагнення юного боксера — почути від президента України, що на нашій землі знову запанували мир та спокій.

Вітаємо з перемогою та бажаємо підкорення нових боксерських вершин. Чопська громада пишається своїм Чемпіоном!