Україні потрібна потужна сучасна протиповітряна оборона, про це щоденно говоримо з партнерами – звернення Президента Володимира Зеленського

Дата: 27.06.2022 09:57

«росія сьогодні знову вдарила ракетами по Києву. Рано-вранці. Друга армія світу звитяжно «перемогла» дитячий садочок і житловий будинок. Загинув чоловік, йому було лише 37 років. Є поранені, серед них – дівчинка, її звати Женя, їй сім років, донька загиблого. Вона зараз в «Охматдиті». Також поранена її мати. До речі, громадянка росії. Їй у нашій державі ніщо не загрожувало, вона була в повній безпеці, поки в самій же росії не вирішили, що все для них тепер однаково вороже – жінки, діти, дитячі садочки, житлові будинки, лікарні, залізниця». Звернення Президента Володимира Зеленського наприкінці 123-го дня війни.