Просимо не нехтувати сигналами повітряної тривоги

Дата: 06.07.2022 15:42

Попри те, що ситуація на Закарпатті досі залишається відносно спокійною, закликаємо усіх людей в жодному випадку не нехтувати сигналами повітряної тривоги! Ворог не спить, десятки балістичних ракет чи не щодня атакують різні регіони України, тож ставтесь до повідомлень про ймовірний обстріл відповідально!

Наголошуємо, що повітряну тривогу оголошують тоді, коли сили протиповітряної оборони сповіщають про рух ворожих літаків у напрямку області або є підтвердження запуску балістичних ракет. Точне місце атаки ворога визначити важко, адже ракети можуть змінювати траєкторію польоту.

ПАМ’ЯТАЙТЕ! Перша сирена сповіщає про початок «повітряної тривоги». Натомість друга сповіщає про її відбій. Тому як тільки сповістили про тривогу — потрібно негайно сховатися в укриття!