Оголошення про проведення засідання виконавчого комітету Чопської міської ради

Дата: 15.07.2022 09:29

У четвер, 21 липня, о 14.00 год. у залі засідань Чопської міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету Чопської міської ради з наступним порядком денним:

1. Про роботу Управління Центр надання адміністративних послуг за І півріччя 2022 року.
2. Про роботу Загального відділу та стан розгляду звернень громадян у виконавчому комітеті Чопської міської ради за І півріччя 2022  року.
3. Про затвердження наказу в.о. начальника Управління освіти, культури, молоді і спорту та втрату чинності рішення виконавчого комітету.
4. Про коригування тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами.
5. Про зміну договору найму житлового приміщення.
6. Про приватизацію квартири за адресою: м. Чоп, вул. Головна 57,  кв. 4.
7. Про надання дозволу на встановлення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності.
8. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Чопської міської ради Ужгородського району від 18 березня 2021р. № 80.
9. Про  надання дозволу на вчинення правочину.
10. Про  надання дозволу на вчинення правочину.
11. Про  встановлення опіки над малолітньою дитиною.
12. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 21.01.2021 № 7.
13. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
14. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
15. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
16. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
17. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
18. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
19. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
20. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
21. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
22. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади
23. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
24. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
25. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
26. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
27. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
28. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
29. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
30. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
31. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
32. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
33. Різне.