Пункт тимчасового перебування ВНП відвідали представники Міжнародного фонду охорони здоров'я та навколишнього середовища "Регіон Карпат" NEEKA (ФОТО)

Дата: 19.07.2022 16:38

Учора, 18 липня, пункт тимчасового перебування ВНП, який працює на базі на базі Чопського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2 імені Іштван Сечені, відвідали представники Міжнародного фонду охорони здоров'я та навколишнього середовища "Регіон Карпат" NEEKA Станіслав Мельник, Ольга Комарістова, Наталія Король. Вони ознайомились із умовами проживання внутрішньо переміщених осіб, поспілкувались із працівниками управління освіти, культури, молоді і спорту Чопської міської ради щодо потреб у забезпеченні ВПО необхідними засобами для подальшого проживання на території Чопської МТГ.

Крім того, психологи цього фонду надали кваліфіковану допомогу вимушеним переселенцям.