Оголошення про набір до гуртків у КЗ "Центр культури та дозвілля Чопської МТГ"

Дата: 20.07.2022 15:05

Фото без описуУ КЗ "Центр культури та дозвілля Чопської міської територіальної громади" триває набір до гуртків.

Набір дітей віком від 8-10 років на гурток "Образотворче мистецтво" (Каріна Сергіївна - 066 116 4534).

Набір діток віком 8 - 9 років на вокальний гурток (Анна Олегівна - 097 116 5015).

Набір діток на гурток "Художня різьба по дереву" (Віталій Михайлович - 095 544 1099).

Запрошуємо також усіх бажаючих на заняття з Йоги, які проводяться у середу та суботу - 9.30.

За інформацією звертайтеся за телефоном 0508652165 або в адміністрацію КЗ "Центр культури та дозвілля Чопської МТГ" вул. Головна, 37.