Заявку на виплату допомоги від міжнародних організацій мешканці громади можуть подати самостійно

Дата: 21.07.2022 10:19

На сайті «єДопомога» можна заповнити заявку для отримання фінансової підтримки від партнерів нашої держави. Претендувати на такі виплати можуть:

Внутрішньо переміщені особи

Особи з інвалідністю

Пенсіонери

Одинокі матері або батьки

Багатодітні або малозабезпечені сім’ї

Для цього потрібно за посиланням заповнити персональні дані та вказати IBAN - міжнародний номер банківського рахунку.

При цьому, наявність банківського рахунку не обов'язкова.

Інформація, яку вказує людина, перевіряється на основі даних з державних реєстрів.

Верифіковані заявки передаватимуться міжнародним організаціям. І вже ті прийматимуть рішення щодо виплат на основі пріоритетності вразливих категорій отримувачів та наявності коштів для здійснення таких виплат. Тож, подання заявки ще не означає, що допомога буде стовідсотково.

Звертаємо увагу, що заявку громадяни подають самостійно. Зовсім не потрібно для цього прямувати до ЦНАПу та створювати черги. Потрібен лише доступ до інтернету, щоб перейти за посиланням та заповнити доволі просту форму з персональними даними. Якщо у вас виникнуть труднощі, зверніться за допомогою до своїх дітей та онуків, що частенько цілими днями просиджують у ґаджетах. Вони обов'язково справляться з цим і допоможуть вам.