Маємо істотний потенціал для просування наших сил на фронті та для завдання окупантам відчутних втрат – звернення Президента України

Дата: 22.07.2022 08:32

«Провів сьогодні чергове засідання Ставки Верховного Головнокомандувача – цей формат нашої роботи об’єднує ключових керівників сфери оборони й сектору безпеки. Ми обговорили поточну ситуацію на передовій і довкола України. Визначили завдання на деяких тактичних напрямках для посилення наших позицій. Усі учасники засідання Ставки згодні – маємо істотний потенціал для просування наших сил на фронті й для завдання окупантам нових відчутних втрат», — Володимир Зеленський звернувся до українців наприкінці 148-го дня війни.