З Днем Української Державності

Дата: 28.07.2022 08:38

Цьогоріч ми вперше відначаємо День Української Державності. На дев’ятий рік війни на Донбасі. На шостому місяці активного та кривавого наступу на наші землі. Бо ми боремося за нашу суверенну державу.

День Української Державності буде утверджувати зв’язок українців, які живуть тепер, з багатьма поколіннями нашого народу. Понад тисячу років державотворчому досвіду українців, нашій культурі, нашій самобутності, українському характеру.

Багато століть наш народ виборював свою незалежність, виборював своє право бути господарем на своїй землі. Наша історія написана кров’ю, наша історія сповнена подвигами людей, котрі прагнули лише одного — волі для свого народу.

І сьогодні ми продовжуємо справу наших предків. Наші воїни боронять нас, а волонтери та небайдужі люди утворюють надійний тил. Бо єдині ми сила!

Берегти єдність зараз, працювати разом на перемогу – це найважливіше національне завдання, яке всі ми обов’язково виконаємо.

А отже, зможемо зробити те, що не вдавалося зробити раніше попереднім поколінням. Це стосується й нашого захисту в цій війні за незалежність, і нашого руху в об’єднану Європу, до повноправного членства у ЄС, і нашої здатності стати однією з найбільш сучасних держав світу.

Слава Україні!

Героям Слава!