Що робити, якщо Ви стали свідком того, що батьки залишають на довгий час малолітню дитину без нагляду?

Дата: 02.08.2022 10:12

Шановні мешканці, якщо Ви стали свідком того, що батьки залишають на довгий час малолітню дитину без нагляду, то просимо Вас звертатися обов’язково з письмовою заявою до Служби у справах дітей чи Органу опіки та піклування. Це дасть можливість провести обстеження умов проживання дитини в родині, поспілкуватися з сусідами щодо підтвердження факту неналежного піклування. У разі підтвердження факту неналежного виконання батьківських обов’язків, Орган опіки та піклування забезпечить безпечні умови проживання для дитини.