Кожна гривня, яку заробляють наші аграрії, і відновлені міжнародні зв’язки стануть внеском у посилення України – звернення Президента Володимира Зеленського

Дата: 03.08.2022 08:32

«Сьогодні до Босфору прийшло перше судно з українським зерном… Наша мета зараз – щоб була регулярність у цьому процесі. Вже багато сказано про те, чому важливо відновити український аграрний експорт. Додам лише одну деталь. Експорт цього року потрібен, щоб у наших фермерів та агрокомпаній був достатній ресурс для посівної наступного року. Це питання продовольчої безпеки вже й для нашої країни – зараз забезпечується наступний рік… росія провокувала продовольчу кризу для того, щоб використовувати постачання пшениці, кукурудзи, олії як зброю... Але коли світ об’єднаний, коли партнери виконують взяті зобов’язання – можна досягати необхідного результату», — Володимир Зеленський звернувся до українців наприкінці 160-го дня війни.