Відбулося позачергове засідання 23 сесії Чопської міської ради VIIІ скликання (ФОТО)

Дата: 08.08.2022 14:23

Сьогодні, 8 серпня, відбулося позачергове засідання 23 сесії восьмого скликання.

Засідання розпочалося з вшанування захисників і захисниць України, які загинули боронячи нашу свободу та незалежність, та мирного населення, яке померло від рук російських загарбників, хвилиною мовчання. Опісля міський голова привітав депутатів, які у міжсесійний період відзначили дні народження.

Депутати заслухали та внесли зміни до  цільової комплексної Програми «Турбота» на 2021—2022 роки  та  Положення про надання одноразової адресної матеріальної  допомоги громадянам  Чопської міської територіальної громади за зверненнями  через Управління Центр надання адміністративних послуг, а саме:

• одноразова матеріальна допомога пораненим та травмованим (або одному з членів їх сімей) військовослужбовцям  під час бойових дій, що ведуться на території  України з 24.02.2022р. з 10000 грн. на суму 20000 грн.;
  • одноразова матеріальна допомога представнику  сім`ї загиблого/померлого військовослужбовця під час бойових дій, що ведуться на території  України з 24.02.2022 р.  з 25000 грн. на суму 50000 грн.
  • додано оплату послуг за організацію надання ритуальних послуг  загиблих / померлих осіб військовослужбовців  під час бойових дій, що ведуться на території  України з 24.02.2022р. у розмірі до 10000грн.