Щоб ми вигнали окупантів з України, росії має ставати складніше воювати щодня – звернення Президента Володимира Зеленського

Дата: 17.08.2022 08:43

«Щодня й щоночі ми бачимо нові повідомлення про вибухи на території, яку тимчасово зайняли окупанти. І я прошу зараз усіх наших людей у Криму, в інших регіонах на півдні України, в окупованих районах Донбасу та Харківщини бути дуже уважними. Будь ласка, не наближайтеся до військових об’єктів російської армії й усіх тих місць, де вони зберігають боєприпаси й техніку, де тримають свої штаби.

Причини вибухів на окупованій території можуть бути різні, дуже різні, зокрема, цитую визначення самих окупантів, «головотяпство».

Але сенс у них усіх один: знищення логістики окупантів, їхніх боєприпасів, військової та іншої техніки, командних пунктів рятує життя наших людей.

Що менше в окупантів буде можливостей творити зло та вбивати українців, то швидше ми зможемо закінчити цю війну звільненням нашої землі.

І черга цими днями на виїзд із Криму в росію через міст доводить, що абсолютна більшість громадян держави-терориста вже розуміє або принаймні відчуває, що Крим – не місце для них», — звернення Володимира Зеленського наприкінці 174-го дня повномасштабної війни.