Оголошення про засідання комісії з питань законності, правопорядку, взаємодії з правоохоронними органами, регламенту та депутатської етики

Дата: 22.08.2022 14:43

У вівторок, 30 серпня, о 10.00 год. у приміщенні залу засідань Чопської міської ради відбудеться засідання постійної комісії з питань законності, правопорядку, взаємодії з правоохоронними органами, регламенту та депутатської етики з наступним порядком денним:

1. Про внесення змін до «Програми організації та забезпечення територіальної  оборони, призову на строкову військову службу та військово-патріотичного виховання населення Чопської міської територіальної громади на 2022 – 2025 роки».
2. Про затвердження Програми підтримки Закарпатського управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України на 2022 рік.
3. Про затвердження Програми забезпечення державної безпеки у Ужгородському районі, матеріально-технічного забезпечення Управління СБУ в Закарпатській області на 2022 рік.
4. Про внесення змін до Переліку адміністративних послуг, що надаються через Управління Центр надання адміністративних послуг  Чопської міської ради.
5. Про затвердження Переліку відомостей, що становлять службову інформацію, в Чопській міській раді.
6. Різне.