У Чопі відзначили День Державного Прапора та День Незалежності України (ФОТО, ВІДЕО)

Дата: 23.08.2022 10:53

Сьогодні, 23 серпня, у Чопі відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора та 31-ї річниці Незалежності України. Долучилися до відзначення народний депутат Михайло Лаба та голова Ужгородської районної державної адміністрації Радіон Кіштулинець.

Свято розпочалося з того, що під гімн України на площі Героїв Майдану військові Чопського прикордонного загону урочисто підняли державний прапор.

«Сьогодні ми з радістю спостерігаємо над тим, як наш Прапор України вільно розвивається у нас над головою, але останні  роки стали найскладнішими для нас. На долю нашої країни випали страшні випробування: втрата території і війна.

Виявляється, життя інколи справді ділиться на «до» і «після». І буває це не десь за обрієм чи в далекій країні. Усе це трапилося з нами, на нашій українській землі, де прапор – кольору осіннього степу та блакитного неба є символом мужності, гордості, надійною опорою і святинею для наших солдат, які відстоюють суверенітет держави.

Ці роки для всіх нас стали часом розрухи, часом переосмислення і усвідомлення. Усвідомлення того, що, лише відкинувши суперечності, досягнувши миру і об’єднавшись, ми можемо врятувати країну», — відзначив ведучий заходу Петро Шалата.

Присутні хвилиною мовчання вшанували загиблих воїнів-захисників України та безневинних жертв російського агресора.

Наостанок мешканці нашої громади виконали танцювальний флешмоб та урочистою ходою з державним прапором пройшлися центральною частиною міста.