У Чопі відкрили пам’ятний знак «Янгол Миру та Надії» (ФОТО, ВІДЕО)

Дата: 23.08.2022 11:08

Сьогодні, 23 серпня, з нагоди 31-ї річниці незалежності України на площі поблизу міської ради відбулося відкриття пам’ятного знаку «Янгол Миру та Надії». На заході були присутні народний депутат України Михайло Лаба та голова Ужгородської районної державної адміністрації Радіон Кіштулинець, які спільно з міським головою Валерієм Самардаком відкрили пам’ятний знак.

«Історію пишуть не лише в книгах. Найбільш значимі події знаходять своє відображення у пам’ятниках, пам’ятних знаках, обелісках, меморіальних дошках.

Сьогодні наше місто збагатилося ще на один пам’ятний знак який носить назву «Янгол миру і надії», який стане  спонуканням до того ,щоб ми всі жили в дружбі, легка витончена постать дівчинки янгола несе нам мир і спокій, дає надію на краще майбутнє, наче охороняє наше місто і його долю.

Мир… Таке коротке за кількістю літер слово, але дуже велике за змістом. Так хочеться щоб  усі жили в мирі та злагоді, поважали один одного, допомагали не руйнувати, а будувати світ.

На щастя людей, які пам’ятають такі слова  як любов, доброта, співчуття, доброзичливість, здоров’я, чесність, правда – більшість і вони  поряд з нами… Це вселяє у всіх нас віру і надію  на те, що все буде добре. Все буде Україна!», — відзначила ведуча Віра Сентипал.

Привітав присутніх зі святом і подякував захисникам, які боронять нашу Батьківщину народний депутат Михайло Лаба.

Наостанок вітальним виступом присутніх порадували маленькі янголики, вихованців закладу дошкільної освіти «Казка» м. Чоп.