У Чопі відбувся футбольний матч у рамках благодійної ініціативи «Об’єднані заради перемоги» (ФОТО)

Дата: 23.08.2022 14:57

Сьогодні, 23 серпня, у  рамках благодійної ініціативи «Об’єднані заради перемоги» відбувся футбольний матч. На спортивному полі Чопського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 імені Іштвна Сечені за перемогу боролося 5 команд: Служби автомобільних доріг у Закарпатській області, Державної спеціалізованої служби транспорту, Чопського прикордонного загону, військової частини Т0300 та Чопської міської ради.

Захід відкрили народний депутат України Михайло Лаба, голова Ужгородської районної державної адміністрації Радіон Кіштулинець та очільник Чопської міської територіальної громади Валерій Самардак.

За результатами матчів команди посіли такі місця: 5 місце — Державна спеціалізована служба транспорту, 4 місце — військова частина Т0300, 3 місце — Чопський прикордонний загін, 2 місце —  Служба автомобільних доріг у Закарпатській області. Перше місце та кубок турніру виборола команда Чопської міської ради.

Також нагороджено найкращих гравців матчу:

• кращий воротар — Вадим Щербань (Чопський прикордонний загін);
  • кращий захисник — Олександр Селезньов (військова частина Т0300);
  • кращий нападник — Антон Павленко (Чопська міська рада);
  • кращий гравець  — Олександр Ковальчук (Служба автомобільних доріг у Закарпатській області).

Під час турніру кожен учасник та глядач мали допомогти ЗСУ переказавши кошти партнеру заходу фонду «Повернись живим».

Разом - до ПЕРЕМОГИ. Слава Україні! Героям слава!