Немає таких ракет, які можуть зламати волю народу, що вірить у себе – звернення Президента України

Дата: 25.08.2022 08:48

«Завершується наш головний день, День Незалежності. Але наша незалежність не завершується й ніколи не завершиться. І 32-й наш День Незалежності буде, і 33-й, і всі наступні, скільки триватиме час на землі. Україна – це назавжди. І щодня ставатиме тільки міцнішою.

Чаплине – наш біль сьогодні. Станом на цю хвилину – 22 загиблих, з них п'ятеро згоріли в машині, загинув підліток, йому було 11 років, російська ракета зруйнувала його будинок. Пошуково-рятувальні роботи на залізничній станції тривають.

Обов'язково змусимо окупантів відповісти за все, що вони наробили. І обов'язково викинемо загарбників із нашої землі. Жодної плями цього зла не залишиться в нашій вільній Україні», — звернення Президента Володимира Зеленського наприкінці 182-го дня війни.