Відбулося засідання виконавчого комітету Чопської міської ради (ФОТО)

Дата: 25.08.2022 15:07

Сьогодні, 25 серпня, відбулося засідання виконавчого комітету Чопської міської ради. На порядок денний було винесено 48 питань, серед яких 3 додаткові.

Присутні заслухали та затвердили звіт про підсумки виконання Програми соціально-економічного і культурного розвитку Чопської міської територіальної громади на 2021-2023 роки за І півріччя  2022 року, мережу закладів освіти, культури і спорту Чопської міської територіальної громади на 2022/2023 навчальний рік і перелік пам’яток місцевого значення,  пам’ятних  знаків, меморіальних та інформаційних дошок.

Також схвалено ряд Програм: утримання об’єктів та майна комунальної власності Чопської міської територіальної громади  на 2023-2025 роки;  забезпечення державної безпеки у Ужгородському районі, матеріально-технічного забезпечення Управління СБУ в Закарпатській області на 2022 рік; підтримки Закарпатського управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України на 2022 рік.

Крім того, створена нова Спостережна комісія, встановлена плата за проживання в приміщеннях будинку № 3 по вулиці Приозерній, припинено опіку над майном дитини-сироти, надано дозвіл на вчинення правочину та статус дитини, позбавленої батьківського піклування, внесено зміни до рішення щодо приватизації квартири.

Наостанок було прийнято 35 рішення щодо надання матеріальної допомоги та 1 рішення щодо надання допомоги на поховання.

У різному було обговорено питання готовності навчальних закладів до нового навчального року.