Оголошення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території та стратегічній екологічній оцінці проекту документа державного планування

Дата: 26.08.2022 10:33

ПОВНА НАЗВА ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ

Містобудівна документація «Детальний план території для будівництва мультифінкціонального спортивного майданчика по вул. Молодіжна між  буд. 16 та буд. 14 а, у  м. Чоп Ужгородського району Закарпатської області».

Мета розробки детального плану – визначення параметрів забудови та функціонального призначення проектованої земельної ділянки на території м. Чоп для розміщення мультифункціонального спортивного майданчика для занять спортом на відкритому повітрі.

Проект розроблено на підставі рішенням тринадцятої сесії восьмого скликання Чопської міської ради Ужгородського району Закарпатської області від 23 лютого 2022 року № 61 на основі завдання на проектування.

Замовник містобудівної документації – Чопська міська рада.

Розробник проекту детального плану та ЗВІТУ по СЕО  – ФОП  Вошко Т.В.

ОРГАН, ЩО ПРИЙМАТИМЕ РІШЕННЯ ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ - Чопська міська рада.

ПЕРЕДБАЧУВАНА ПРОЦЕДУРА ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

Дата початку та строки здійснення процедури: громадське обговорення проекту Детального плану та Звіту про стратегічну екологічну оцінку розпочато з дня їх оприлюднення – 26 грудня 2022 року на сайті Чопської територіальної громади за   адресою:   https://chop-rada.gov.ua/, та  триватиме до 29 вересня 2022 р.

ДАТА, ЧАС І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗАПЛАНОВАНИХ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

27 вересня 2022 року о 10.30 годині у приміщенні міської ради за адресою:   м. Чоп, вyл. Бeper, 2 відбудуться громадські слухання з презентацією та експонуванням проекту.

Ознайомитися з проектом Детального плану та звітом про стратегічну екологічну оцінку можна в міській раді.

ОРГАН, ДО ЯКОГО ПОДАЮТЬСЯ ЗАУВАЖЕННЯ І ПРОПОЗИЦІЇ, ЙОГО ПОШТОВА ТА ЕЛЕКТРОННА АДРЕСИ ТА СТРОКИ ПОДАННЯ ЗАУВАЖЕНЬ І ПРОПОЗИЦІЙ

Зауваження і пропозиції до Звіту із стратегічної екологічної оцінки, проекту Детального плану території подаються до Чопської міської ради за адресою: 89502, м. Чоп, 3aкapпarcькa  обл.,  вyл. Бeper, 2,  тел/факс : 71-12-421,  71-19-90

Строк подання зауважень і пропозицій становить 32 днів, тобто до 28 вересня 2022 року. Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

НЕОБХІДНІСТЬ ПРОВЕДЕННЯ ТРАНСКОРДОННИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ щодо проекту документа державного планування відсутня.