Оголошення про проведення містобудівного моніторингу генеральних планів, детальних планів території

Дата: 01.09.2022 17:31

Чопська міська рада інформує про початок проведення містобудівного моніторингу генеральних планів, детальних планів території населених пунктів Чопської міської територіальної громади:  м. Чоп, с. Есень,  с. Петрівка, с. Соловка, с. Соломоново, с. Тисаашвань, с. Тисауйфалу, с. Червоне та початок підготовки аналітичного звіту.

Просимо надавати пропозиції щодо необхідності здійснення моніторингу окремих об’єктів містобудування.

Прийом пропозицій розпочинається 5 вересня і триватиме до 19 вересня 2022 року.

Пропозиції можуть подаватися в письмовій формі або на електрону адресу фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання (із особистим підписом у разі письмового звернення). Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Пропозиції подаються до Чопської міської ради за адресою: 89502, м. Чоп, 3aкapпarcькa  обл.,  вyл. Бeper, 2, тел/факс: 71-12-421,  71-19-90;  офіційний сайт веб-сайті Чопської міської ради https://chop-rada.gov.ua/. Відповідальна особа: Зазулич Ірина Володимирівна.