До уваги юридичних та фізичних осіб -підприємців

Дата: 12.09.2022 08:57

До уваги юридичних та фізичних осіб -підприємців Чопської міської територіальної громади.
Управління праці та соціального захисту населення Чопської міської ради інформує суб'єктів господарювання,, які територіально належать до Чопської міської ТГ, згідно списку переліку боржників, який надійшов з Головного управління ДПС у Закарпатській області, з метою врегулювання питання заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та податкового збору.
Складовою частиною доходів місцевих бюджетів є надходження від сплати єдиного податку, податку з доходів з фізичних осіб, земельного податку з фізичних осіб, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та орендної плати.
Несплата такими боржниками єдиного соціального внеску позбавляє найманих працівників підприємств, установ, організацій та фізичних осіб - підприємців права на зарахування цих періодів в повному обсязі до страхового стажу, необхідного для призначення пенсії та страхових виплат за соціальним страхуванням.
Звертаємо увагу, що невчасно сплачений ЄСВ нараховується пеня.
Ненадходження сум ЄСВ до бюджету Пенсійного фонду перешкоджає виконанню забезпеченню збору та акумулювання коштів, призначених для повного та своєчасного фінансування виплати пенсій.
Своєчасність сплати, наповнення місцевого бюджету та недопущення зростання заборгованості по місцевим податкам та зборам призведе до покращення життєдіяльності нашої територіальної громади.
Сподіваємось на свідомість кожного.