Відбулося засідання 25 сесії Чопської міської ради VIIІ скликання (ФОТО)

Дата: 15.09.2022 11:29

Сьогодні, 15 вересня, відбулося засідання 25 сесії восьмого скликання Чопської міської ради. На порядок денний було винесено 10 питань, серед яких 1 додаткове.

Засідання розпочалося з привітання голови Ужгородської військової адміністрації Радіона Кіштулинця з прийдешнім Днем міста Чопа та Днем Чопської міської територіальної громади. Опісля цього міський голова Валерій Самардак привітав депутата, який у міжсесійний період відзначив день народження.

Депутати заслухали та внесли зміни до бюджету територіальної громади та внесено зміни до Програми соціально-економічного і культурного розвитку Чопської міської територіальної громади на 2021-2023 роки, до Програми фінансової підтримки комунальних  підприємств населених пунктів ЧМТГ і ряду Програм щодо підтримки військових: військових частини Т0950 і Т0300, А1778,  94 прикордонного загону.

Також надано дозвіл на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки та припинено право постійного користування землею.

Насамкінець було затверджено рішення «Про присвоєння звання «Почесний громадянин м. Чоп». Враховуючи сумлінне служіння Україні, за особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, було присвоєно звання «Почесний громадянин міста Чоп» (посмертно) Героям Чопської міської територіальної громади:

-  штаб-сержанту Миколі Валентиновичу Гербіну;

- старшому солдату Павлу Сергійовичу Луценку;

- старшому лейтенанту Віталію Івановичу Голубці;

- старшому лейтенанту Віталію Миколайовичу Ляльо.

Присутні хвилиною мовчання вшанували полеглих Героїв! Вічна пам’ять Героям!