Соціальний проект Товариства Червоного Хреста України

Дата: 16.09.2022 12:57

Управління праці та соціального захисту населення Чопської міської ради доводить до відома інформацію щодо соціального проекту Товариства Червоного Хреста України (ТЧХУ) з приводу організації діяльності по догляду вдома та підтримки людей літнього віку, осіб з інвалідністю (Догляд вдома).
     Звертаємо увагу, якщо потенційний підопічний отримує допомогу по супроводу від держави, чи оформлене опікунство - така особа не може бути отримувачем послуг.
     До цільових груп з надання соціально-побутових послуг ТЧХУ відносяться:
1. Одинокі люди похилого віку (вікова група 65+), які потребують стороннього догляду та не обслуговуються соціальними працівниками.
2. Умовно одинокі люди похилого віку (вікова група 65+), рідні яких були вимушені залишити місце проживання у зв'язку з військовими діями або проходять службу в ЗСУ, військах територіальної оборони України.
3. Одинокі та умовно одинокі люди похилого віку, які знаходяться у тимчасових прихистках  для внутрішньо переміщених осіб.
4. Особи з інвалідністю 1-ї та 2-ї групи (одинокі/одинокопроживаючі).