Кошти, зібрані на благодійному заході ««Тебе я славлю, рідне місто», надіслано військовим (ДОКУМЕНТ)

Дата: 20.09.2022 14:26

У суботу, 17 вересня, у Чопі відбувся благодійний захід «Тебе я славлю, рідне місто», присвячений 741-й річниці Дня міста Чоп, впродовж якого здійснювався збір коштів для Збройних сил України.

Цього дня кожен охочий мав можливість взяти участь у майстер-класах і придбати на виставці-продажу вироби з паперу, патріотичні браслети з стрічок та бісеру, домашню випічку, страви, солодощі, фрукти та овочі, дитячі малюнки та багато іншого, чи здійснити благодійний внесок артистам, які радували своїми виступами.

Загалом вдалося зібрати кошти у сумі 72 768 гривень, із яких на 5 тисяч гривень буде придбано 50 дощовиків для військовослужбовців. Усі інші кошти переведено на потреби нашої 128-мої окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади (67 768 гривень).

Висловлюємо щиру подяку усім, хто долучився до виставки-продажу зі своїми смаколиками та ручними роботами, хто своїми проникливими пісенними та танцювальними номерами радував мешканців і гостей міста: Чопська міська рада, Тисаашванський старостинський округ, Червонівський старостинський округ, Есеньський старостинський округ, Соловківський старостинський округ, Соломонівський старостинський округ, Чопський ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1, Чопський ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2 імені Іштвана Сечені, ЗДО «Казка», Чопська музична школа, КЗ «Центр культури та дозвілля Чопської міської МТГ» та СБК-філії, Чопська римо-католицька релігійна громада, громадська організація «Організація ветеранів України міста Чоп Закарпатської області», підприємці Наталія Малюк, Надія Мучичка, Леонід Гезун, Ірина Мигалкович, Олена Гнатишин,  Віктор Бабинець, Олена Пилипинець, та маленькі патріоти нашої громади Аріна Чебан і Олександр Ломов та інші свідомі діти, імена яких нам, на жаль невідомі. Дякуємо усім, хто пожертвував кошти для наших військових.

Разом — Ми сила. Разом Ми наближаємо нашу Перемогу!

Слава Україні!  Слава Героям!

Все буде Україна!