Інформація для юридичних та фізичних осіб-підприємців Чопської МТГ

Дата: 03.10.2022 12:19

Фото без описуУПСЗН Чопської міської ради інформує суб'єктів господарювання, згідно списку (перелік боржників), котрий надійшов з Управління обслуговування громадян ГУ Пенсійного фонду України в Закарпатській області, у яких
наявний борг зі сплати єдиного соціального внеску та які територіально належать до Чопської територіальної громади.

Інформуємо, що несплата такими боржниками єдиного соціального внеску (ЄСВ) позбавляє найманих працівників підприємств, установ, організацій та фізичних осіб -підприємців права на зарахування цих періодів в повному обсязі до страхового стажу, необхідного для призначення пенсії та страхових виплат за соціальним страхуванням.

Звертаємо увагу, що на невчасно сплачений ЄСВ нараховується пеня.

Ненадходження сум ЄСВ до бюджету Пенсійного фонду перешкоджає виконанню основних завдань Фонду, - забезпечення збору та акумулювання коштів, призначених для повного та своєчасного фінансування виплати пенсії.

З метою врегулювання питання заборгованості необхідно в найкоротший термін звернутися до ГУ ДПС у Закарпатській області.