Оголошено набір до добровольчого формування територіальної громади

Дата: 12.10.2022 12:11

Триває наш супротив російській агресії. Для посилення оборонних спроможностей, захисту мирного населення від можливих ворожих диверсій законом «Про національний спротив» передбачено, що громадяни України можуть створювати добровольчі формування територіальних громад (ДФТГ). Долучитись до таких добровольчих формувань можна й у Чопській міській територіальній громаді.

Рішенням виконавчого комітету від 1 жовтня 2022 року №321 утворено добровольче формування Чопської міської територіальної громади.

Оголошуємо набір. Приєднатися до ДФТГ може кожен громадянин України віком від 18 років, який проживає на території громади, де діє добровольче формування, і не має судимостей. Для цього потрібно пройти медичний, професійний та психологічний відбір (перевірку) і укласти контракт добровольця. Членство в ДФТГ не звільняє від обов’язку проходження військової служби.

Підрозділи ДФТГ Чопської МТГ виконують завдання територіальної оборони, визначені у положенні «Про добровольчі формування територіальних громад» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 1449, серед яких:

• охорона об’єктів (школи, лікарні, адмінбудівлі, об’єктів критичної інфраструктури);

• боротьба з диверсантами;

• протидія інформаційним операціям агресора;

• участь в обороні території;

• посилення охорони та захисті державного кордону у порядку, визначеному Законом України “Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону”;

• захист населення, територій, навколишнього природного середовища та майна від надзвичайних ситуацій, ліквідації наслідків ведення воєнних (бойових) дій;

• захист населення тощо.

Наразі у  Чопській міській територіальній громаді проходить комплектування ДФТГ.

Запрошуємо приєднуватись до лав оборонців своєї землі.

Звертайтесь до Чопської міської ради або  за телефоном 71-12-42 або за адресою м. Чоп, вул. Берег, 2, ІІ поверх, кабінет №1.