Оголошення про проведення засідання виконавчого комітету Чопської міської ради

Дата: 14.10.2022 10:03

У четвер, 20 жовтня, о 14.00 год. у залі засідань Чопської міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету Чопської міської ради з наступним порядком денним:

1. Про хід виконання Програми благоустрою населених пунктів Чопської міської територіальної громади на 2021-2023 роки.
2. Про схвалення  Програми інвентаризації  та державної  реєстрації  об’єктів  права комунальної  власності  Чопської  міської територіальної громади на 2023-2025 роки.
3. Про схвалення Програми розвитку фізичної культури і спорту Чопської міської територіальної громади на 2023-2027 роки.
4. Про схвалення Програми  розвитку освіти Чопської міської територіальної громади на 2023-2027 роки.
5. Про  схвалення Програми оповіщення  Чопської міської територіальної громади на 2023-2025 роки.
6. Про схвалення  Програми відшкодування, компенсації за перевезення окремих пільгових категорій мешканців Чопської міської територіальної громади на приміському сполученні загального користування залізничним транспортом на 2023  рік.
7. Про схвалення Програми надання інших пільг окремим категоріям мешканців Чопської міської територіальної громади   на 2023 рік.
8. Про схвалення   цільової  комплексної  Програми  «Турбота» на  2023 – 2024 роки  та   Положення про надання одноразової адресної  матеріальної допомоги  мешканцям Чопської  міської  територіальної громади за зверненням через Управління Центр надання адміністративних послуг.
9. Про затвердження  інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, що надаються відділом економіки та інвестицій через Управління ЦНАП Чопської міської ради.
10. Про надання дозволу  на продовження дії Договору про оренду  окремих конструктивних елементів благоустрою для розміщення об’єктів соціально-культурного, торгівельного та іншого призначення від 29 вересня 2021 року №131.
11. Про надання дозволу на продовження строку дії Договору  про оренду окремих конструктивних елементів благоустрою для розміщення об’єктів соціально-культурного, торгівельного та іншого призначення від 29 вересня 2021 року №132.
12. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету №35 від 17.02.2022 року «Про здійснення повноважень у сфері державної реєстрації актів цивільного стану».
13. Про зміну договору найму житлового приміщення.
14. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
15. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
16. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
17. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
18. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
19. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
20. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
21. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
22. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
23. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
24. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
25. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
26. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
27. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
28. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
29. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
30. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
31. Різне.