Відбулося засідання виконавчого комітету Чопської міської ради (ФОТО)

Дата: 20.10.2022 15:14

Сьогодні, 20 жовтня, відбулося засідання виконавчого комітету Чопської міської ради. На порядок денний було винесено 32 питання, серед яких 2 додаткові.

Присутні заслухали та затвердили інформацію про хід виконання Програми благоустрою населених пунктів Чопської міської територіальної громади на 2021-2023 роки, інформаційні та технологічні картки адміністративних послуг, що надаються відділом економіки та інвестицій через Управління ЦНАП, розпорядження міського голови про «Про забезпечення підготовки до опалювального сезону в закладах охорони здоров’я».

Також було схвалено ряд Програм: інвентаризації  та державної  реєстрації  об’єктів  права комунальної  власності  Чопської  міської територіальної громади на 2023-2025 роки; розвитку фізичної культури і спорту Чопської міської територіальної громади на 2023-2027 роки; розвитку освіти Чопської міської територіальної громади на 2023-2027 роки; оповіщення  Чопської міської територіальної громади на 2023-2025 роки; відшкодування, компенсації за перевезення окремих пільгових категорій мешканців Чопської міської територіальної громади на приміському сполученні загального користування залізничним транспортом на 2023  рік; надання інших пільг окремим категоріям мешканців Чопської міської територіальної громади   на 2023 рік; «Турбота» на  2023 – 2024 роки  та Положення про надання одноразової адресної  матеріальної допомоги  мешканцям Чопської  міської  територіальної громади за зверненням через Управління Центр надання адміністративних послуг; з встановлення та облаштування дитячих майданчиків на прибудинкових та інших територіях Чопської міської територіальної громади на 2023-2025 роки.

Крім того, надано дозволи  на продовження дії Договору про оренду  окремих конструктивних елементів благоустрою для розміщення об’єктів соціально-культурного, торгівельного та іншого призначення, змінено договір найму житлового приміщення та внесено зміни до рішення виконавчого комітету «Про здійснення повноважень у сфері державної реєстрації актів цивільного стану».

Наостанок було прийнято 17 рішень щодо надання матеріальної допомоги.

У різному міський голова зауважив, що у зв’язку з постійними атаками на критичну інфраструктуру, з метою збереження електроенергії вуличне освітлення вмикатися не буде. Також очільник громади закликав і мешканців використовувати електроенергію заощадливо.