Оголошення про засідання комісії з питань житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку

Дата: 01.11.2022 08:59

У понеділок, 7 листопада, о 15.00 год. у приміщенні залу засідань Чопської міської ради відбудеться засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку з наступним порядком денним:

1. Про  внесення змін до Програми створення та накопичення матеріального резерву Чопської міської територіальної громади на 2021-2025 роки.
2. Про внесення змін до «Програми благоустрою населених пунктів Чопської міської територіальної громади на 2021-2023 роки».
3. Про внесення змін до Програми управління об’єктами комунальної власності Чопської міської територіальної громади на 2020-2022 роки.
4. Про внесення змін до Програми  утримання об’єктів та майна комунальної власності Чопської міської територіальної громади на 2023-2025 роки.
5. Про внесення змін до  Програми соціально-економічного і культурного розвитку Чопської міської територіальної громади на 2021-2023 роки.
6. Про затвердження  Програми з встановлення та облаштування дитячих майданчиків на прибудинкових та інших територіях Чопської міської територіальної громади на 2023-2025 роки.
7. Про затвердження Програми  інвентаризації та   державної    реєстрації    об’єктів   права комунальної  власності Чопської  міської територіальної громади на 2023 –2025 роки.
8. Про затвердження Положення про порядок визначення розміру плати за тимчасове користування місцем розташування рекламного засобу, що перебуває у комунальній власності Чопської міської територіальної громади.
9. Про збільшення розміру статутного капіталу Комунального підприємства «Водоканал Чоп».
10. Про збільшення розміру статутного капіталу Комунального підприємства «Чистий Чоп».
11. Про внесення змін до рішення 22 сесії восьмого скликання Чопської міської ради від 4 серпня 2022 №17.
12. Різне.