Представники міської ради вшанували пам’ять померлих мешканців Чопської міської територіальної громади (ФОТО)

Дата: 01.11.2022 10:18

Здавна існує традиція 1 листопада вшановувати пам’ять тих, хто відійшов у вічність. Цього дня люди зазвичай відвідують могили рідних, покладаючи квіти, запалюючи свічки та читаючи молитви. Так живі поминають померлих.

І сьогодні з нагоди Дня вшанування пам’яті померлих представники міської ради поклали квіти до меморіального знаку на місці старого реформаторського кладовища, пам’ятного знаку на місці старого єврейського кладовища м. Чоп, пам’ятного знаку “Вшанування учасників бойових дій на Сході України”, пам’ятного знаку, присвяченому пам’яті жертв катастрофи на Чорнобильській АЕС. Цього дня було вшановано пам’ять тих людей, які знайшли упокій на чопській землі.