У Чопі відзначили День залізничника та вшанували пам’ять Георгія Кірпи (ФОТО)

Дата: 03.11.2022 16:24

Сьогодні, 3 листопада, відбулися урочистості з нагоди Дня залізничника. На заході були присутні працівники міської ради, представники залізниці, ветеранської організації.

Із вітальним словом виступив міський голова Валерій Самардак, котрий привітав присутніх із Днем залізничника та зазначив: «Чоп є і завжди буде залізничним центром не тільки Закарпаття, а й усієї України. Ми пам’ятаємо, що розбудовували наше місто насамперед  залізничники, вони же створювали історію. І саме тому у 2019 році ми відкрили пам’ятний знак, поблизу якого ми сьогодні зібралися і будемо згадувати події, котрі зв’язані з історією нашого міста, з тими представниками залізниці, які віддавали життя, вкладали душу, здоров’я, щоб наше місто процвітало. Тому бажаю всім мешканцям громади, усім залізничникам здоров’я, терпіння, а найголовніше перемоги».

Опісля цього з професійним світом присутніх привітав колишній директор Чопського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1, почесний громадянин міста Чоп Борис Марухнич.

Також цього дня з нагоди професійного свята вшанували пам’ять почесного громадянина Чопа, колишнього Міністра транспорту та зв’язку України Георгія Кірпи покладанням квітів до меморіальної дошки та щирими словами вдячності.

Начальник ВП «Ужгородська дирекція залізничних перевезень» РФ «Львівська залізниця» ПАТ «Українська залізниця» привітав присутніх із прийдешнім святом і відзначив високі досягнення Георгія Кірпи.

Про неоціненний вклад Георгія Миколайовича у розбудову залізниці та щиру допомогу її працівникам розповіла голова громадської організації Ради ветеранів України Чопської міської територіальної громади Катерина Вересюк.

Наостанок було покладено квіти до меморіальної дошки Георгія Кірпи.